דלתות כניסה מעץ

חזרה למידע מקצועי

הביקוש לדלתות כניסה מעוצבות הוליד מגוון רחב של דלתות שיכולות להתאים לכל לקוח ולקוח. הבחירה בדלת כניסה מעוצבת איננה מאפיינת רק בתים פרטיים ואנחנו יכולים לראות כניסות מרשימות ומדהימות גם בבתי עסק, דירות בבנייני מגורים, מוסדות ועוד.

דלת כניסה, מעצם טבעה, נבנית כמעט תמיד מפלדה. כלומר, גוף הדלת נעשה מפלדה על מנת לאפשר לדיירים ליהנות מביטחון מקסימלי ובידוד אקוסטי. עם זאת, בכל הנוגע לעיצוב, ניתן לחפות כל דלת פלדה בגימור מעץ. זאת לשם הגעה לסגנונות עיצובים מרשימים ועוצרי נשימה.

קסמן של דלתות כניסה מעץ טמון בכך שהן משדרות בו זמנית גם אותנטיות, גם כפריות וגם מודרניות. הכל בהתאם לדגם שנבחר ולהחלטה לגבי הצבעים והגמר. בדלתות רשפים, המתמחה מזה עשרות שנים בעיצוב דלתות כניסה, אנו מציעים קטלוג דלתות כניסה הכולל מניפה רחבה ומדהימה של דלתות כניסה מעץ. דהיינו, דלתות פלדה עוצמתיות ובטיחותיות המגיעות אליכם כשהן מעוצבות עם חיפויי עץ מרהיבים.

כשאנחנו מדברים על דלתות כניסה מעץ בחברת דלתות רשפים אנחנו מדברים בעיקר על מספר סוגי גמר מרכזיים – חיפוי פורניר, במבוק טבעי ו-MDF בצביעת אפוקסי. לכל אחד מהחיפויים יתרונות משלו וכמובן שהם מבטאים גם סגנונות עיצוביים.

חיפוי פורניר

דלתות כניסה מעץ בחיפוי פורניר הן דלתות מבוקשות ומרשימות. פורניר הוא למעשה מושג שמגיע מעולם הנגרות ואשר שאוב מהמילה Furnier בגרמנית. מדובר על ציפוי דק ביותר של עץ משובח (בד"כ בעובי של עד מ"מ) שמודבק באמצעים טכנולוגיים ייחודיים על גבי לוחות מחומר גלם אחר.

ציפויי פורניר מאפשרים לכם ליהנות מדלת כניסה מעץ בגימור אלגנטי ומרשים כאשר טקסטורת העץ ניבטת מתוך הדלת (גם לאחר צביעה). הפורניר ניתן לצביעה ולליטוש כמו כל עץ טבעי ובחברת דלתות רשפים אנו עושים שימוש רב בטכניקה זו. תוכלו לראות דלתות עץ בחיפוי פורניר בקטלוג שלנו (למשל, דגמי לורנס, דנקנר, קאדיז, שדמה ועוד).

במבוק טבעי

דלתות כניסה מעץ יכולות להיות מעוצבות עם חיפוי מרהיב של במבוק טבעי. במבוק הוא כידוע צמח ירוק עד שמשמש למגוון יישומים וביניהם עיצוב חיפויים. בדלתות רשפים אנו מציעים דגמים מיוחדים עם חיפוי במבוק המעניקים לדלת מראה אותנטי וכפרי. הדגם הבולט שלנו עם חיפוי במבוק טבעי הוא דלת כניסה מסוג קיוטו. חשוב להדגיש כי גם במבוק יכול להיות חיפוי שנצבע בצבעים נוספים והדלת לא חייבת להגיע עם הגוון הטבעי של חומר הגלם. הכל בהתאם לבחירת הלקוח, כמובן.

MDF צביעת אפוקסי

דלתות כניסה מעץ ניתן לייצר בגימור של פלטת MDF עם צביעת אפוקסי. זהו גימור שנעשה בטכניקה של צבע בתנור ועל כן הלקוח יכול ליהנות ממבחר מרשים של צבעים כמיטב טעמו האישי. צביעה בתנור היא צביעה אלקטרו-סטטית הנעשית בתהליך דו-שלבי שמבטיח כי הצבע מוטמע היטב בחומר הגלם ונשמר עם עמידות למשך שנים. בקטלוג הדגמים שלנו ברשפים תמצאו את החיפוי הנ"ל בדלתות כמו אלה, דור לי, ארט דקו ועוד.

דבר אחד אחרון שכדאי לדעת על דלתות כניסה מעץ

רגע לפני סיום חשוב להדגיש שישנם עקרונות שכדאי להכיר אודות התקנת דלת כניסה מעץ. ראשית, דלתות כניסה מעץ מתאימות בעיקר לפתחים שאינם פונים לכיוון של מערב או דרום. למעשה, בדלתות רשפים נמליץ כמעט תמיד על דלתות כניסה מעץ בפתחים שאינם בכיוונים אלה (או שמותקנות תחת גג כמו בבנייני מגורים או מגדלי עסקים). זאת מכיוון שאלו כיווני פתח בעלי חשיפה גדולה לשמש או לחות שעלולה לפגוע בעץ ולקצר ימיו.

x

  i

  לתאום פגישה

  השאירו פרטים ואנחנו נחזור בהקדם:

  6124*

  לתאום פגישה

  הקליקו

  צור קשר