איך בוחרים דלת

חזרה למידע מקצועי

איך בוחרים דלת כניסה?

בחירת דלת כניסה לבית היא מההחלטות החשובות (והמהנות) בכל תהליך של בנייה או שיפוץ. בפרט כאשר בשנים האחרונות אנו שמים לב למגמה לפיה יותר ויותר ישראלים לא מוכנים להתפשר על הכניסה לביתם ומשקיעים בהתאם. יתרה מזו, דלתות כניסה יוקרתיות אינן מאפיינות רק בתים פרטיים, ואנו נפגשים בהן לא מעט בבנייני מגורים ובבתי עסק.

כעת נשאלת השאלה, מה חשוב לדעת לגבי בחירת דלת כניסה? כלומר, איך בוחרים דלת כניסה לבית? ובכן, דלתות רשפים, המתמחה בעיצוב דלתות כניסה והמציגה קטלוג רחב היקף של דלתות מעוצבות בגימורי עץ ומתכת, מגישה לכם את המדריך המקוצר.

עיצוב, לפני הכל

דלת כניסה לבית היא אלמנט עיצובי לכל דבר ועניין. לא בכדי, אנו משקיעים בדלתות רשפים משאבים רבים בעיצוב קטלוג דלתות כניסה שיהיה מגוון ועם מבחר עשיר. העיצובים נוגעים בסגנונות שונים ותוכלו להתרשם באולמות התצוגה של רשפים (ובאתר האינטרנט שלנו) מדלתות כניסה כפריות, דלתות כניסה מודרניות, דלתות כניסה בסגנון רטרו, דלתות כניסה אורבניות, דלתות בעיצוב נקי ועוד.

בבחירת דלת כניסה לבית, בראש ובראשונה הדלת צריכה להתאים לשפה העיצובית של חזית הנכס. הדלת יכולה להיות חלק מהזרימה (כמו למשל, דלת כניסה בהירה המותקנת בחזית בהירה) וכן להתייצב בקונטרס תוך יצירת ניגוד אלגנטי. בכל אופן, חשוב לשים לב לאלמנטים כמו תאורה, אביזרים, חיפויי קירות, גינה, מבואה ועוד. נהוג גם להתאים את דלת הכניסה למסגרות והפרופילים של החלונות הצמודים אליה.

עיצוב הכנף הפנימית

לכל דלת כניסה יש שני צדדים ולקוחות רבים כיום מעצבים לא רק את הצד החיצוני אלא משקיעים גם בעיצוב הכנף הפנימית. העיצוב בין החוץ לפנים יכול להיות דומה או שונה. למשל, דלת כניסה מעוצבת בגוון כהה כלפי חוץ המתאימה לחזית עם בריקים אפורים, וכנף פנימית בהירה המשתלבת בחלל שמעוצב עם גוונים מוארים של שמנת ופסטל.

כך או כך, עיצוב דלת כניסה מתכתב עם החזית של הבית או החלל הפנימי. זאת, על ידי התייחסות לאלמנטים כמו חיפויי קירות, תאורה, פרזול, חלונות, אביזרים וכדומה. בדלתות רשפים תוכלו לעצב את שתי הכנפיים לפי טעמכם האישי. תוכלו להתבסס על אותו הדגם בגוונים שונים או לבחור בעיצובים על פי שני דגמים אחרים.

פונקציונאליות כמילת מפתח

בכל עיצוב, וכמובן שגם בעיצוב דלתות כניסה לבית, האלמנט הפונקציונאלי משחק תפקיד. ראשית, בהתקנת דלת כניסה חשוב לבחור בדלתות המיוצרות על ידי חברה מוכרת שעומדת בכל הסטנדרטים הרלבנטיים (ומעבר לכך). שנית, דלת כניסה צריכה להיבחר לפי חומרי גלם שמתאימים לכיוון הפתח. זכרו בעניין זה את כלל האצבע לפיו דלתות כניסה מעוצבות הממוקמות בכיוונים של דרום, מערב או בקו ים, אינן יכולות להיות עשויות בגימור מעץ. במקרים אלה, יש לבחור בדלת כניסה מעוצבת עם גימור מתכת.

גבהים וגדלים

דלתות כניסה מעוצבות יכולות להיות בגדלים לא סטנדרטיים. למשל, דלתות כניסה גבוהות במיוחד, דלתות רחבות בסגנון כנף וחצי או כנף כפולה, דלתות המתחברות עם וויטרינה משלימה וכדומה. בחברת דלתות רשפים, לאור הביקוש הרב לדלתות עם מפתחים גדולים, אנו מציעים דגמים שיכולים להיות מעוצבים גם בסגנון כנף וחצי או דלת כפולה. בכל הנוגע לוויטרינות, יש לנו דגמים המעוצבים כדלת עם וויטרינה בשפה עיצובית אחידה. בנוסף, דלתות רשפים מסוגלת לייצר דלתות כניסה גבוהות לפי דרישה.

בחירת הצבעים

בחירת צבעים היא פרמטר שנותן לכל דלת כניסה לבית את הגימור האישי. מבחינה זו, כדאי לבחור דלת כניסה מעוצבת לבית שמיוצרת על ידי חברה (כמו רשפים) שמציעה מניפת צבעים וחומרי גמר. ברשפים אתם יכולים לבחור את הצבעים והגוונים של גמר הדלת ובהתאם לחומרי הגלם. חופש הבחירה הזה המאפשר לכם ליהנות מדלת כניסה יוקרתית שמצד אחד מעוצבת לפי דגם שתוכנן על ידי אמן, ומצד שני מקבלת את המגע האישי שלכם עם הצבע המתאים.

התייעצו עם נציגי המכירות והשירות

חברת רשפים מפעילה אולמות תצוגה ומערך של שירות לקוחות. כל נציגי השירות והמכירות שלנו מגיעים עם רקע עיצובי ועוברים מבחנים ומבדקים. זאת, בכדי להבטיח שהם יוכלו לסייע לכם לבחור את הדלת המתאימה וכן לייעץ בנושאים עיצוביים. בעיקר בכל הנוגע לאפשרויות העיצוב הזמינות עבורכם בדגמי דלתות רשפים.

לא בכדי, העצה הטובה מכל לגבי בחירת דלת כניסה לבית היא פשוט להגיע לאחד מאולמות התצוגה שלנו הממתינים לכם בפריסה ארצית (לכתובות אולמות התצוגה לחצו כאן). נציגי השירות ישמחו להסביר על כל דלת ודלת, להרחיב על אופציות העיצוב הרלבנטיות, להציע דגמים ולהוביל אתכם אל ההחלטה הנכונה והטובה ביותר.

גלשו באתר האינטרנט של רשפים ומצאו את הדלת שלכם

בבחירת דלת כניסה לבית אתם מוזמנים לגלוש באתר האינטרנט שלנו ולהתרשם מהדגמים השונים. בקרו למשל בגלריית הפרויקטים של דלתות רשפים בה תוכלו לראות דלתות כניסה מעוצבות שהותקנו בבתי לקוחותינו בכל רחבי הארץ. יעד מומלץ נוסף שכדאי לכם לבקר בו הוא עמוד הפייסבוק של דלתות רשפים המציג מגוון רחב של עיצובים באולמות תצוגה ואצל לקוחות פרטיים.

x

  i

  לתאום פגישה

  השאירו פרטים ואנחנו נחזור בהקדם:

  6124*

  לתאום פגישה

  הקליקו

  צור קשר