שירות לקוחות

אנחנו כאן בשבילכם

דלתות רשפים חרטה על דגלה לא רק מצוינות ואיכות בייצור אלא גם מצוינות ואיכות במענה ושירות ללקוח.

מחלקת השירות שלנו זמינה עבורכם בכל עת ונציגינו ישמחו לענות על כל שאלה בחפץ לב, במסירות, בזמינות ובאדיבות.

אמנת השירות ללקוח

 

הלקוח במרכז

בראש ובראשונה, חברת רשפים מחויבת לתפיסת "הלקוח במרכז" המוטמעת היטב בכל אנשי החברה. החל מיועץ המכירות באולם התצוגה, דרך אנשי שירות הלקוחות וכלה בכל בעלי המקצוע השונים (מודדים, מתקינים, טכנאים וכו'). מתוך תפיסה זו אנו מחויבים להעניק לכם מענה הולם במסגרת שירות מהיר, מקצועי, אמין, איכותי, אדיב ויעיל.

מקצועיות

אנשי השירות שלנו עוברים באופן תדיר הדרכות מקצועיות לגבי מוצרי החברה ומתן שירות ללקוח. זאת בכדי לספק לכם, הלקוחות, את השירות הטוב והמקצועי ביותר. דלתות רשפים מכשירה את העובדים ודואגת שהם יפגינו שליטה מלאה בכל ההיבטים המקצועיים, התפעוליים, העיצוביים והטכניים הקשורים למוצריה.

יושרה ואמינות

דלתות רשפים חרטה על דגלה להקפיד על יושרה ואמינות ללא עוררין. אנו מתחייבים להיות שקופים מול הלקוח לגבי אפשרויות ההזמנה, תהליכי ייצור וכל שאלה לאורך הדרך. נציגי החברה מלווים את הלקוח החל מרגע כניסתו לאולם התצוגה ועד לאחר התקנת הדלת בבית. דלתות הכניסה של רשפים עומדות בתקנים המחמירים ביותר ומאפשרות לכם ליהנות ממוצר איכותי ואמין לאורך שנים.

שאלות נפוצות
דלתות הכניסה של חברת דלתות רשפים הן תו תקן לאיכות המיוצרות בסטנדרטים הגבוהים בעולם. הדלתות נהנות כמובן מאחריות מקיפה.
תהליך ייצור דלת כניסה של רשפים אורך 45 ימי עסקים. בסמוך לגמר הייצור (לרוב כשבוע מראש), מחלקת שירות הלקוחות יוצרת קשר עם הלקוח לתיאום התקנה. המתקינים כולם מתקינים מוסמכים של חברת דלתות רשפים הזמינים בימים א'-ה' בין השעות 10:00-15:00. במועד ההתקנה יש חובת נוכחות של הלקוח.
ללקוח תינתן תקופה סבירה של חודש לדחייה במועד האספקה, אך לאחריה יהיה עליו ישלם כ-500 שקלים עבור כל חודש איחור או עיכוב שבו האתר אינו מוכן להתקנה.
המדידה היא אחד מהשלבים החשובים ביותר בתהליך התקנת דלת כניסה של רשפים. הלקוח חייב להיות נוכח בעת המדידה ויחד עמו מומלץ שיהיו במקום בעלי מקצוע ובפרט הקבלן המבצע.

  פניה לשירות לקוחות

  לתיאום פגישה עם יועץ דלתות מלאו הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

  פרטי יצירת קשר
  תוכלו לפנות אלינו גם בדרכים הבאות
  08-6741000
  בימים ב', ג', ד', בין השעות 10:00-13:00
  08-6741000
  x

   i

   לתאום פגישה

   השאירו פרטים ואנחנו נחזור בהקדם:

   6124*

   לתאום פגישה

   הקליקו

   צור קשר