שירות לקוחות

אנחנו כאן בשבילכם

דלתות רשפים חרטה על דגלה לא רק מצוינות ואיכות בייצור אלא גם מצוינות ואיכות במענה ושירות ללקוח.

מחלקת השירות שלנו זמינה עבורכם בכל עת ונציגינו ישמחו לענות על כל שאלה בחפץ לב, במסירות, בזמינות ובאדיבות.

כמו כן, באתר האינטרנט של החברה תוכלו למצוא מידע רב ובהמשך עמוד זה ריכזנו עבורכם תשובות לשאלות נפוצות.

שעות פעילות מוקד שירות הלקוחות:

ימים א'-ה' בין השעות 16:00-08:00

טלפון: 08-6741000 שלוחה 2

אמנת השירות ללקוח


הלקוח במרכז

בראש ובראשונה, חברת רשפים מחויבת לתפיסת "הלקוח במרכז" המוטמעת היטב בכל אנשי החברה. החל מיועץ המכירות באולם התצוגה, דרך אנשי שירות הלקוחות וכלה בכל בעלי המקצוע השונים (מודדים, מתקינים, טכנאים וכו'). מתוך תפיסה זו אנו מחויבים להעניק לכם מענה הולם במסגרת שירות מהיר, מקצועי, אמין, איכותי, אדיב ויעיל.

מקצועיות

אנשי השירות שלנו עוברים באופן תדיר הדרכות מקצועיות לגבי מוצרי החברה ומתן שירות ללקוח. זאת בכדי לספק לכם, הלקוחות, את השירות הטוב והמקצועי ביותר. דלתות רשפים מכשירה את העובדים ודואגת שהם יפגינו שליטה מלאה בכל ההיבטים המקצועיים, התפעוליים, העיצוביים והטכניים הקשורים למוצריה.

יושרה ואמינות

דלתות רשפים חרטה על דגלה להקפיד על יושרה ואמינות ללא עוררין. אנו מתחייבים להיות שקופים מול הלקוח לגבי אפשרויות ההזמנה, תהליכי ייצור וכל שאלה לאורך הדרך. נציגי החברה מלווים את הלקוח החל מרגע כניסתו לאולם התצוגה ועד לאחר התקנת הדלת בבית. דלתות הכניסה של רשפים עומדות בתקנים המחמירים ביותר ומאפשרות לכם ליהנות ממוצר איכותי ואמין לאורך שנים.

שאלות נפוצות
כשבוע לאחר ביצוע ההזמנה והשלמתה מול נציג מכירות, מחלקת שירות הלקוחות יוצרת קשר עם הלקוח לתיאום הגעת מודד. עם קבלת טופס המידות וחתימתו על ידי הלקוח, ההזמנה עוברת למחלקת הייצור במפעל רשפים באשקלון. תהליך הייצור אורך 45 ימי עסקים ובסופם מותאמת התקנה בבית הלקוח.
דלתות רשפים אינן מוצר מדף ותהליך הייצור של הדלת אורך 45 ימי עסקים ממועד הגעת מודד מטעם חברת דלתות רשפים. היות שהקולקציות של דלתות רשפים הינן מגוונות, ומניפת הבחירה של הלקוח רחבה, מומלץ להתחיל את התהליך כמה חודשים לפני ולא להמתין ל"רגע האחרון".
דלתות רשפים מיוצרות בהתאמה אישית ועל פי הזמנה וצרכי הלקוח. תהליך ייצור הדלת ואספקתה אורך 45 ימי עסקים ממועד מדידת הפתח על ידי מודד מטעם חברת דלתות רשפים.
דלתות הכניסה של חברת דלתות רשפים מיוצרות בהתאמה אישית ועל פי הזמנה. ככל שהדלת לא ירדה עדיין לייצור במפעל ניתן לבצע שינויים בהזמנה בכפוף לתנאים. אם הדלת עברה לתהליך ייצור לא ניתן לבצע שינויים בהזמנה.

פניה לשירות לקוחות

לתיאום פגישה עם יועץ דלתות מלאו הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדםפרטי יצירת קשר
תוכלו לפנות אלינו גם בדרכים הבאות
08-6741000
בימים א׳ -ה׳, בין השעות 10:00-15:00
08-6741000
x
i

לתאום פגישה

השאירו פרטים ואנחנו נחזור בהקדם:

6124*

לתאום פגישה

הקליקו

צור קשר