גלריית פרויקטים

דלת אדווה
  דלת אדווה היא דלת כניסה מעוצבת בגימור אלומיניום חתוך בלייזר בעלת מראה רגוע ונעים. דגם אדווה מקנה אווירה שקטה ונעימה מאוד לעין עם זכוכית פנימית, חלבית או שקופה לבחירת הלקוח, ועיצוב בהשראת גלי הים והאדוות בקווים זורמים וטבעיים. גוון האלומיניום ייבחר מתוך מגוון עשיר של צבעים, כך שתוכלו להתאים את הדלת לשפה העיצובית בבית או על פי טעמכם האישי.
  דלת אדווה
   דלת אליקנטה היא דלת כניסה לבית בגימור עץ, בשילוב מתכת ובסגנון אורבני עכשווי. חיפוי העץ בעל טקסטורת "העיניים" חרוט בקווים מקבילים אופקיים המאונכים לפלדה, מה שיוצר מראה מרהיב על ידי שילוב אלמנטים חמים וקרים. דלת אליקנטה מאזנת בין חומרי הגלם השונים שמרכיבים אותה ומציגה מראה מתוחכם ובלתי מתפשר לכניסה לבית. מגוון הצבעים הרחב יאפשר לכל משפחה לבחור בין אם היא רוצה לכוון לאופי אורבני ולצבוע באופן בו הטקסטורה של העץ נשמרת או לחילופין לצבוע ולהקנות לדלת מראה יותר נקי.
    דלת אנקונה היא דלת כניסה מעוצבת לבית עם צוהר מזוגג בסגנון כפרי. העיצוב של הדלת עשוי אלומיניום , בצוהר ישנו סורג היוצר ריבועים סימטריים. סביב הצוהר משובצות פלטות אלומיניום והזכוכית עצמה ניתנת לבחירה בין חלבית לשקופה. העיצוב הנעים והאותנטי של דלת אנקונה מאיר את הבית ואידיאלי לבתים פרטיים המבקשים לשוות לבית חמימות ואווירה נינוחה. ניתן לבחור את גווני הדלת מאוסף רחב של צבעים על מנת להביא לידי ביטוי את אופייה והעדפותיה של המשפחה.
     דלת ארט נובו היא דלת כניסה לבית פרטי אשר עוצבה בהשראת סגנון ארט נובו שנולד באירופה וסחף במהירה מעצבים ואדריכלים בכל העולם. זוהי דלת כניסה מעוצבת עם דקורציית אלומיניום בקווים חופשיים ובזרימה טבעית (שנעשתה בחיתוך בלייזר). צוהר הזכוכית הינו דו-כיווני כאשר הדוגמה המעוטרת משתקפת אל פנים הבית. דלת ארט נבו הינה חלק מהמגמה של דלתות כניסה מעוצבות ברוח זרמים אמנותיים בולטים.
      דלת כניסה מעוצבת ומודרנית עם צוהר מרכזי גדול ומאונך. הצוהר הדו צדדי משולב עם התזת חול היוצרת דוגמה של פסים מקבילים, ואשר מעניקה מראה אורבני ויוקרתי. זכוכיות הצוהר יכולות להיות גם חלביות וגם שקופות לפי דרישה. בבחירה בדלת זו הלקוח נהנה מחופש רב בקביעת הגוון והצבע. תודות לכך זוהי דלת כניסה לבית שהינה רב גונית ויכולה להתכתב עם כל סגנון אישי.
       דלת טורונטו ללא צוהר היא דלת כניסה מעוצבת בגימור מתכת ובסגנון מודרני. זו היא למעשה גרסה נוספת של הדגם טורונטו, למי שמעדיף דלת ללא צוהר. עם חיתוך אלומיניום בלייזר וקווים אופקיים מנוגדים לפס המרכזי, מדובר בדגם נקי ועכשווי. דלת טורונטו ללא צוהר היא דלת כניסה מעוצבת ורב גונית תודות למניפת האפשרויות מבחינת גוונים מתוך פלטת הצבעים.
        דלת כניסה לבית המשלבת עיצוב וינטג' בפרשנות מודרנית. במרכזה צוהר דו-צדדי שבתוכו סורג. מסגרת הצוהר מעוצבת כחלון כפרי, פיתוח עץ וקשת בחלקו העליון, מה שמעניק לדלת מראה חמים ומשפחתי. זוהי דלת כניסה בחיפוי עץ ובגימור צבע אטום אשר מאפשרת בחירה מגוונת ורחבה מתוך פלטת גוונים. חופש הבחירה מקנה ללקוח את האפשרות להתאים את הדלת לבית ולמשפחה ברמה האישית ביותר.
         דלת כניסה מעוצבת עם דקורציית אלומיניום בעובי 4 מ"מ המשדרת קו מודרני, נקי ומראה תלת ממדי. לדלת עיצוב א-סימטרי שמשלב תחכום עם יוקרה באיזון עדין. זהו דגם ייחודי המאפשר גם התקנה של חיפוי משקוף הממשיך את דוגמת העיצוב וכן עיצוב תואם לפנים הדלת (אופציונאלי). דלת מטרו מתחברת היטב עם המגמה העכשווית של דלתות כניסה מעוצבות שמעניקות ללקוח בחירה ממניפת גוונים. כך, כל דלת ודלת מקבלת את החיבור האישי אל הבית והמשפחה.
          דלת מנהטן היא דלת כניסה מעוצבת בחיפוי עץ ובעלת סגנון אוניברסאלי. התאמת הגוון בבחירת הדלת מאפשרת ללקוח לקחת את העיצוב לכיוונים שונים על הסקאלה שבין האורבני מכאן והקלאסי מכאן. במרכז הדלת צוהר אנכי גדול ודו צדדי עם סורג מקביל. זוהי דלת יוקרתית המאפשרת לכל אחד ליהנות מסטנדרטים גבוהים של עיצוב תוך חיבור נכון למגמות המובילות בעולם דלתות הכניסה.
           דלת כניסה מעוצבת בגימור מתכת ובסגנון מודרני ותעשייתי. לדלת מראה ייחודי ויוצא דופן המייצב אותה בהחלט כדלת לא שגרתית. העיצוב מבוסס על קווים נקיים שמשלבים חיבורי מתכת עם ידית מאסיבית מעץ אלון (המהווה אלמנט חם בתוך "תפאורה קרה"). דלת מרבלה היא דלת נהדרת לטובת עיצוב כניסה לבית שכן היא רב גונית וניתן לשנות את גווני האלמנטים בה ליצירת פן עיצובי אישי.
            דלת כניסה יוקרתית בסגנון אוריינטאלי אשר מתכתבת נהדר עם הביקוש לדלתות כניסה מעוצבות. הדלת עשויה מפלדה עליה מולבשת דקורציית אלומיניום בחיתוך לייזר. הלקוח נהנה מבחירה לגבי גווני האלמנטים כאשר משחקי הצבעים האופציונאליים הופכים את דלת סהרה לדלת כניסה רב גונית. כזו שיכולה לנוע בקלילות על גבי הסקאלה שבין האוריינטלי למודרני.
             דלת קאדיז היא דלת כניסה מעוצבת בחיפוי עץ ובסגנון תעשייתי-אורבני. גימור הדלת עשוי מפורניר אלון בעל מראה "העיניים" המובחן. לדלת קאדיז ידית ייחודית המשלימה את החזות המרשימה והמאסיבית של הדגם. זו דלת שמקרינה על כל הבית בשל אופייה ונוכחותה. ניתן לבצע שינויים בגוון העץ ובידית בכדי להתאים את הדגם לסגנון האישי של הלקוח ומשפחתו. בשוק הרחב של דלתות כניסה מעוצבות, דלת קאדיז היא ללא ספק בחירה של אופי ויופי.
              דלת קדם המרשימה היא דלת כניסה יוקרתית בחיפוי ובטקסטורה של עץ, עם גימור משולב של פליז, בסגנון מודרני-אמנותי המשדר נוכחות. הידית של דלת קדם ייחודית ומתכתבת עם העיצוב הכללי המעוגל של בדגם. זוהי דלת כניסה שמקרינה על כל הבית עם עיצוב בולט ומובחן. בחירה מתוך פלטת הצבעים הרחבה תאפשר לשוות לדלת מראה קלאסי ונקי יותר, על פי טעמכם.
               בעולם שבו דלתות כניסה מעוצבות הופכות לסטנדרט, דלת קיוטו עם חיפוי הבמבוק מצליחה לשדר את המראה הנכון ללקוחות שונים. זוהי דלת כניסה יוקרתית בגימור של חיפוי במבוק טבעי אשר ניתנת גם לצביעה. בין אם במראה הקלאסי של הבמבוק, ובין אם לאחר צביעה על פי בחירת הלקוח, דלת קיוטו מחברת פשטות ויוקרה. זוהי דלת היכולה להיות גם דלת כניסה כפרית חמימה וגם דלת כניסה מודרנית ונקייה שנותנת תחושה של רהיט לכל דבר ועניין.
                דלת רוונה היא דלת כניסה מעוצבת עם צוהר א-סימטרי בסגנון מודרני. הדקורציה של הדלת עשויה אלומיניום וידית פלדה מכופפת ייחודית. הצוהר מזוגג בזכוכית שקופה או חלבית, על פי בחירה, ובעל פסים שחורים מקבילים הממשיכים את הקו הישר והנקי של הדקורציה. ניתן להזמין את הדגם בשלל גוונים מתוך פלטת הצבעים העשירה. דלת רוונה מביאה בשורה בעולם דלתות הכניסה המעוצבות, עם קו נקי, מודרני ונעים.
                קיוטו
                 בעולם שבו דלתות כניסה מעוצבות הופכות לסטנדרט, דלת קיוטו עם חיפוי הבמבוק מצליחה לשדר את המראה הנכון ללקוחות שונים. זוהי דלת כניסה יוקרתית בגימור של חיפוי במבוק טבעי אשר ניתנת גם לצביעה. בין אם במראה הקלאסי של הבמבוק, ובין אם לאחר צביעה על פי בחירת הלקוח, דלת קיוטו מחברת פשטות ויוקרה. זוהי דלת היכולה להיות גם דלת כניסה כפרית חמימה וגם דלת כניסה מודרנית ונקייה שנותנת תחושה של רהיט לכל דבר ועניין.
                 קיוטו
                 דלת אדווה
                 קיוטו

                 תיאום פגישה ומכירות

                 לתיאום פגישה מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

                 מעדיפים בטלפון?

                 חייגו לתיאום פגישה

                 x
                 i

                 לתאום פגישה

                 השאירו פרטים ואנחנו נחזור בהקדם:

                 6124*

                 לתאום פגישה

                 הקליקו

                 צור קשר