אודות דלתות רשפים

דלתות רשפים היא מהחברות המובילות והגדולות בישראל לייצור דלתות פלדה. מה שהחל בשנת 1982 כמסגרייה לעבודות מסגרות ודלתות בעבודת יד, הפך עם השנים למותג ישראלי פורץ דרך המציע מגוון דלתות מוסדיות ודלתות כניסה בעיצובים מעוררי השראה.

החל מייצור הדלת הראשונה, דלתות רשפים חרטה על דגלה את נושא האיכות. תפיסה אשר שזורה כחוט השני בפעילותה של החברה ואשר נוגעת למלוא השלבים של ייצור הדלת והתקנתה לרבות פיתוח, תכנון, עיצוב, ייצור, התקנה, שירות ללקוח ועוד.

מתוך שאיפה בלתי פוסקת להוביל ולחדש, דלתות רשפים היא מהחברות המתקדמות בישראל בתחום ייצור הדלתות. הן מבחינת שימוש בטכנולוגיות קצה והן בזכות עבודה עם החומרים האיכותיים ביותר. לצד העיצובים המרהיבים של רשפים שהפכו לשם דבר, רשומים על שם החברה פטנטים וסמני מסחר רבים. כל זאת בליווי בקרת איכות קפדנית שעומדת בכל התקנים המחמירים ביותר.


תעשייה כחול-לבן במיטבה

דלתות רשפים היא בראש ובראשונה תעשייה כחול-לבן במיטבה. מפעלי החברה באזור התעשייה הדרומי באשקלון משתרעים על שטח של כ-15 דונמים והוקמו בהשקעה של למעלה מ-80 מיליון ₪. החברה מתגאה בהון אנושי יוצא דופן ומעסיקה מאות עובדים המגיעים מכל פסיפס הציבוריות בישראל. אלה מוצאים ברשפים לא רק מקום עבודה אלא בעיקר בית חם ומשפחה.

בין עיצוב וטכנולוגיה

דלתות הכניסה של רשפים מהוות שילוב נדיר בין טכנולוגיה מתקדמת לעיצוב ייחודי. כל דלת מיוצרת על פי הזמנה ובהתאמה אישית ללקוח. קולקציית הדלתות המעוצבות מתחדשת מדי שנה ועומדים מאחוריה מעצבים מהשורה הראשונה בתחום. כמו כן, דלתות רשפים מתמחה בייצור דלתות מוסדיות לפרויקטים כגון דלתות כניסה, דלתות למחסנים, דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד, דלתות אש, דלתות רפפה, דלתות מבוקרות ועוד.

לחברת דלתות רשפים אולמות תצוגה בפריסה ארצית וכן מחלקה ייעודית לקבלנים המספקת מענה מקצועי לפרויקטים רחבי היקף. דלתות החברה מותקנות באלפי יחידות דיור בשנה ומאפשרות לעשרות אלפי משפחות בישראל ליהנות פעם אחר פעם מכניסה בלתי נשכחת.

"דלתות רשפים" הוקמה על ידי היזם ואיש העסקים רפי סלהוב. עם שחרורו מהצבא בשנת 1982, פתח סלהוב מסגריה באשקלון תחת השם "רשף מתכות" שהתמחתה בעבודות מסגרות ובייצור דלתות לא מתועשות בעבודת יד. תודות להקפדה בלתי מתפשרת על איכות ושירות, ובזכות חתירה למקצועיות ללא פשרות, המסגרייה צברה שם ומוניטין.

תיאום פגישה ומכירות

לתיאום פגישה עם יועץ דלתות מלאו הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מעדיפים בטלפון?

חייגו לתיאום פגישה

מה שמספרים עלינו

בחרתי בדלתות רשפים אחרי חיפשים רבים, השירות היה מצויין, החל מאיש המכירות בסניף וכלה במתקינים שבאו בול בזמן
אלכס כהן, נתניהדנוור
בחרתי בדלתות רשפים אחרי חיפשים רבים. בדיעבד זו בחירה מצויינת, השירות היה מצויין, החל מאיש המכירות בסניף וכלה במתקינים שבאו בול בזמן
משה אבוקסיס, נתניהקיוטו
השירות היה מצויין, החל מאיש המכירות בסניף וכלה במתקינים שבאו בול בזמן.
שרון אבוקסיס, באר שבעארט נובו