דלת קאדיז

אנו שמחים להציג בפניכם פרויקט חדש, שתוכנן ע"י המעצבת בטי שמבירו באבן יהודה, בטי בחרה לתכנן את הפרויקט בצבעוניות שחורה ואלגנטית על מנת להשרות מראה דרמטי ונקי. הפרויקט תוכנן עם חללים גדולים ומרווחים, המעניקים מראה פתוח ונעים. בפרויקט שולבו חומרים שונים, כשהדומיננטיים מבניהם הם עץ מושחר וברזל.
מפתח הכניסה הורחב, על מנת לתת תחושה של גודל ומראה עשיר, ונבחרה דלת כניסה מדגם "קאדיז" בצבע כהה, בהתאמה למראה הכללי שנבחר לפרויקט.

עיצוב: בטי שמבירו | ​צילום: יוגב עמרני

דלת מרבלה

לפרויקט זה נבחרה דלת מדגם מרבלה, המשתלבת באופן הרמוני עם הקו העיצובי שנבחר לבית. הדלת בעלת כנף אחת בגוון שמנת וידית עץ, המעניקה תחושה ביתית.
"כשנפתחת הדלת היא משתלבת בהרמוניה נפלאה עם פנים הבית ומזמינה את באי הבית להכנס פנימה." מציינת מעצבת הפרויקט נרקיס ברזני.

עיצוב: נרקיס ברזני | צילום: אלעד גונן

דלת אליקנטה

אנו שמחים להציג בפניכם פרויקט מואר, חם ומזמין המשלב הרבה אור,טבע ומים.
לפרויקט, שעוצב ע"י פנינה ברזני נבחרה דלת כניסה מדגם "אליקנטה" בגימור עץ ומתכת, בסגנון אורבני ועכשווי. "הדלת משתלבת בעיצוב הכולל של הפרויקט ומוסיפה למראה הייחודי של הבית." מציינת המעצבת פנינה ברזני.

עיצוב: פנינה ברזני | צילום: שירן כרמל.

דלת אדווה

דלת אדווה היא דלת כניסה מעוצבת בגימור אלומיניום חתוך בלייזר בעלת מראה רגוע ונעים. דגם אדווה מקנה אווירה שקטה ונעימה מאוד לעין עם זכוכית פנימית, חלבית או שקופה לבחירת הלקוח, ועיצוב בהשראת גלי הים והאדוות בקווים זורמים וטבעיים. גוון האלומיניום ייבחר מתוך מגוון עשיר של צבעים, כך שתוכלו להתאים את הדלת לשפה העיצובית בבית או על פי טעמכם האישי.

x

  i

  לתאום פגישה

  השאירו פרטים ואנחנו נחזור בהקדם:

  6124*

  לתאום פגישה

  הקליקו

  צור קשר