מונדריאן

10 גוונים*
1110
i48
9016
2050
2030
1220
1130
909
i46
1210
*ניתן להשיג גם בגוונים נוספים
ניתן להזמין בכנף אחת, בכנף וחצי, עם משקוף פורסטר.
מונדריאן

דלת מונדריאן אלומיניום היא דלת מעוצבת לבית, בחיפוי ייחודי של פלדת קורתן ואלומיניום, ובסגנון אורבני ותעשייתי. הקורתן הוא חומר חי, נושם ופעיל המקנה פן ייחודי ביותר לדלת מונדריאן, עם מראה שמשתנה עם הזמן עקב תכונות המתכת. השילוב בין המתכות השונות מגלם אלמנטים של חום וקור והעיצוב הא-סימטרי המשלים מקנה תחושה מרשימה במיוחד המקרינה על הבית כולו. בחירה בין מגוון הצבעים הרחב תאפשר לכם לתת לדלת מונדריאן את הטון שלכם.

כנף אחת
כנף וחצי
כנף אחת
כנף וחצי

חייגו לתיאום פגישה מונדריאן

לתיאום פגישה מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

  מעדיפים בטלפון?

  חייגו לתיאום פגישה

  מה שמספרים עלינו

  "מור, הבחורים המקסימים שלך הרגע סיימו. הגיעו פיקס בזמן עם טלפון ליפני מועד מדויק. היו סופר מקצועיים ומנומסים אין דברים כאלה. טרם נתקלתי ברמה אנושית ומקצועית כזאת מצוות התקנה.. ואני 18 שנה אדריכלית.. כבר ראיתי הכל. זיו מור יוסף ומאיר קדוש . זה הם. ותודה גם לך."
  מה אמרה עלינו גלית נועם האדריכלית, אזור מרכז
  בחרתי בדלתות רשפים אחרי חיפשים רבים, השירות היה מצויין, החל מאיש המכירות בסניף וכלה במתקינים שבאו בול בזמן
  אלכס כהן, נתניהדנוור
  לאחר שראיתי דלת של דלתות רשפים אצל חברים היה לי ברור שגם אני רוצה דלת כזאת. רכשתי דלת מעוצבת בסניף חיפה, למרות שזה היה מעל התקציב שלי, אני שמח בבחירה שלי ובעיקר אשתי שמחה. הכל היה מעולה, תודה רשפים! כולם מוזמנים לבוא לראות!"
  משה אבוקסיס, קריית ים קיוטו
  במסגרת שיפוץ הבית חיפשנו להחליף את דלת הכניסה, ידענו שאנחנו רוצים דלת מעוצבת, נסענו לחפש סניף של רב בריח ובמקרה ראינו את חנות המפעל של דלתות רשפים באזה"ת הדרומי באשקלון. כבר בכניסה לסניף הבנו שמדובר בדלתות בליגה אחרת מכל מה שראינו עד היום, אולם התצוגה היה מרשים ביותר. הגיע אלינו מודד שהסביר לנו איזה הכנות אנחנו צרים לעשות, לאחר כחודש וחצי הותקנה לנו הדלת, השרות היה מצויין, נשמח להמליץ תמיד, תודה דלתות רשפים!"
  מירי ודני פלג, אשקלוןארט נובו
  x

   i

   לתאום פגישה

   השאירו פרטים ואנחנו נחזור בהקדם:

   6124*

   לתאום פגישה

   הקליקו

   צור קשר