מטרו

4 גוונים*
1210
2050
9005
i46
*ניתן להשיג גם בגוונים נוספים, מגורענים
ניתן להזמין בכנף אחת, בכנף וחצי, עם משקוף פורסטר, בקו אפס.
מטרו

דלת כניסה מעוצבת עם דקורציית אלומיניום בעובי 4 מ"מ המשדרת קו מודרני, נקי ומראה תלת ממדי. לדלת עיצוב א-סימטרי שמשלב תחכום עם יוקרה באיזון עדין. זהו דגם ייחודי המאפשר גם התקנה של חיפוי משקוף הממשיך את דוגמת העיצוב וכן עיצוב תואם לפנים הדלת (אופציונאלי). דלת מטרו מתחברת היטב עם המגמה העכשווית של דלתות כניסה מעוצבות שמעניקות ללקוח בחירה ממניפת גוונים. כך, כל דלת ודלת מקבלת את החיבור האישי אל הבית והמשפחה.

כנף אחת
כנף וחצי
כנף אחת
כנף וחצי

חייגו לתיאום פגישה מטרו

לתיאום פגישה מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

  מעדיפים בטלפון?

  חייגו לתיאום פגישה

  מה שמספרים עלינו

  "מור, הבחורים המקסימים שלך הרגע סיימו. הגיעו פיקס בזמן עם טלפון ליפני מועד מדויק. היו סופר מקצועיים ומנומסים אין דברים כאלה. טרם נתקלתי ברמה אנושית ומקצועית כזאת מצוות התקנה.. ואני 18 שנה אדריכלית.. כבר ראיתי הכל. זיו מור יוסף ומאיר קדוש . זה הם. ותודה גם לך."
  מה אמרה עלינו גלית נועם האדריכלית, אזור מרכז
  בחרתי בדלתות רשפים אחרי חיפשים רבים, השירות היה מצויין, החל מאיש המכירות בסניף וכלה במתקינים שבאו בול בזמן
  אלכס כהן, נתניהדנוור
  לאחר שראיתי דלת של דלתות רשפים אצל חברים היה לי ברור שגם אני רוצה דלת כזאת. רכשתי דלת מעוצבת בסניף חיפה, למרות שזה היה מעל התקציב שלי, אני שמח בבחירה שלי ובעיקר אשתי שמחה. הכל היה מעולה, תודה רשפים! כולם מוזמנים לבוא לראות!"
  משה אבוקסיס, קריית ים קיוטו
  במסגרת שיפוץ הבית חיפשנו להחליף את דלת הכניסה, ידענו שאנחנו רוצים דלת מעוצבת, נסענו לחפש סניף של רב בריח ובמקרה ראינו את חנות המפעל של דלתות רשפים באזה"ת הדרומי באשקלון. כבר בכניסה לסניף הבנו שמדובר בדלתות בליגה אחרת מכל מה שראינו עד היום, אולם התצוגה היה מרשים ביותר. הגיע אלינו מודד שהסביר לנו איזה הכנות אנחנו צרים לעשות, לאחר כחודש וחצי הותקנה לנו הדלת, השרות היה מצויין, נשמח להמליץ תמיד, תודה דלתות רשפים!"
  מירי ודני פלג, אשקלוןארט נובו
  x

   i

   לתאום פגישה

   השאירו פרטים ואנחנו נחזור בהקדם:

   6124*

   לתאום פגישה

   הקליקו

   צור קשר