מחזיר שמן

מחזיר שמן או סוגר הידראולי הוא מכשיר שמטרתו לבצע סגירה אוטומטית של דלת שנפתחה ולא נסגרה ידנית. קצב הסגירה ניתן לכיוון. למחזיר שמן יתרונות רבים מבחינת הדיירים לרבות חיסכון בחשמל, ביטחון ושמירה על טמפ' החדר. מחזירי שמן יכולים להיות גלויים או סמויים בגוף הדלת.

ידית בהלה

ידית בהלה היא ידית המותקנת מטעמי בטיחות ומחויבת בתקנים שונים לגבי דלתות ביטחון, דלתות אש, דלתות יציאה ממתחמים ציבוריים ועוד. זו ידית הנמתחת לכל רוחבה של הדלת ומאפשרת את פתיחת הדלת בקלות ובמהירות על ידי אדם אחד (כולל על ידי משקל גוף ולא רק בידיים). ישנם סוגים שונים של דלתות בהלה שהמרכזיים שבהם הם ידיות מוט וידית פוש-בר.

תקן 1212

תקן 1212 הוא התקן הישראלי המחייב בייצור דלתות אש. התקן מגדיר מהי דלת אש, קובע שדלתות אש מסווגות בהתאם לזמן עמידותם בפני אש (לפי תקן ישראלי 1189), אך איננו מגביל שימוש בצורות או בחומרי גלם שונים. כל דלתות האש של רשפים עומדות כנדרש בתקן 1212 על היבטיו המחמירים ביותר.

אסא אבלוי

אסא אבלוי היא החברה המובילה בעולם בפיתוח פתרונות נעילה ומנגנוני פתיחה לדלתות. החברה, שמקורה באיחוד בין שתי חברות סקנדינביות, אסא (שבדיה) ואבלוי (פינלנד), משווקת את מוצריה למגוון מדינות באירופה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, סין, אוקיאניה וכמובן ישראל. מנעולי אסא אבלוי מותקנים בדלתות מוסדיות שונות המיוצרות בדלתות רשפים.

x

  i

  לתאום פגישה

  השאירו פרטים ואנחנו נחזור בהקדם:

  6124*

  לתאום פגישה

  הקליקו

  צור קשר