• דף הבית » דלתות בית האח הגדול

  דלתות בית האח הגדול

  • חדשות ומבצעים
  • אומנות מדברת עם דלתות
  • וידאו
  • חזון החברה

   "רשפים" מביאה איתה ניסיון של למעלה מ- 25 שנה .

   יצור של דלתות כניסה ופנים במפעלנו הממוקם באשקלון,מחלקת עיצוב וטכנולגיה המביאה ללקוח איכות ועיצוב ייחודי בניחוח אחר שאין לאף אחד אחר.  דלתות רגועות
  חברת 'רשפים', המתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק דלתות כניסה ופנים, עיצבה וייצרה את דלתות בית האח הגדול המשודרת ב"קשת", ביניהן: חדר השינה, מטבח, בריכה, גרם המדרגות, חדר המנוחה, חלל הכניסה ועוד.

  כל דלתות הבית עוצבו בגוונים וחומרים 'רגועים' ונקיים של קרם, עץ ומתכת והותאמו על ידי מעצב בית האח הגדול, מיכאל ששון, לקונספט הכללי של הבית, בהשראת כלי שיט ויאכטות ומכיל בתוכו את טרנד המלחים.

  הדלתות הבולטות ביותר הן אלו בחדר השינה. שתי דלתות מדגם 'קדם', שהינה חלק מסדרת ART של החברה. הדלת היא דלת פלדה חזקה במיוחד המגיעה בחיפוי עץ עם שילובים של פליז, חומר יוקרתי אשר נחשב לפעיל מאחר ועם הזמן מקבל את הגוון הייחודי לו ומשתלב עם הדלת.

  הדלתות הותאמו במיוחד עבור הבית ויוצרו ממתכת פליז בגוון צהבהב בשילוב גוון קרמי, שמעניקים לה מראה חמים בזכות צבעי החום והזהב וכן מעט אתני הודות לטקסטורת העיגולים והפסים ברמות צפיפות שונות המזכירים מעין קרני שמש.

  צלמת: אורטל דהן         מעצב : מיכאל ששוןיצירת קשר רשפים דלתות כניסה  כל הזכויות שמורות 2011 לאתר רשפים דלתות פלדה, אזור תעשיה הדרומי ת.ד 592 חוצות היוצר 2 אשקלון 78104 ט"ל 08-6741000
לראש הדף לראש הדף