• דף הבית » מוצרי ממ"ד
  0
  שם :
  טלפון :
  סניף :
  מוצר:

  "רשפים" מביאה איתה ניסיון של למעלה מ- 25 שנה .

  יצור של דלתות כניסה ופנים במפעלנו הממוקם באשקלון,מחלקת עיצוב וטכנולגיה המביאה ללקוח איכות ועיצוב ייחודי בניחוח אחר שאין לאף אחד אחר.

  מוצרי ממ"ד

  • דלת ממ"ד
  • חלון ממ"ד חד כנפי
  • חלון ממ"ד דו כנפי
  • צינור אוורור לבנייה מתועשת
  • צינור אוורור
  • צינור אוורור פנימי

  דלתות פלדה


  ברשפים שמים דגש על טיב איכות דלתות הממ"ד ודלתות הפלדה.
  דלתות פלדה הן ענין של חובה, ולא תמיד של יופי. פלדה היא מהמתכות החזקות בעולם, ועל כן היא שומרת על החדר היטב. נהוג להשתמש בדלתות פלדה לממ"דים, ולפעמים גם למחסנים בחדרי מדרגות. דלתות הפלדה הן יציבות, ואטומות לחלוטין לכל מה שמתרחש בחוץ. בחדרים כמו ממ"ד ומחסן יש כמובן צורך בצינור אוורור שיכניס חמצן לחדר, ולא יהרוס את החפצים שנמצאים בו. ישנם כמה סוגים של צינורות אוורור, ביניהם צינורות אוורור פנימיים, חיצוניים, וכן צינורות אוורור לבנייה מתועשת. מוצרי הממ"ד הם הכרחיים לבנייתו, ובעצם לא ניתן לבנות ממ"ד ללא התקנתם בֵמקום. הממ"ד יכול גם לשמש כחדר לכל דבר, וניתן לעשות בו הכל.

  עוד דלתות:

  אם כן, אפשר למצוא בקלות דלתות פלדה לממ"ד המקנות גם בטחון מקסימאלי וגם מראה מעוצב ומרשים. למעשה, ניתן למצוא היום שלל קטלוגים של דלתות פלדה מעוצבות לממ"ד, בהם תוכלו למצוא מגוון רחב של דלתות בסגנונות, צבעים וקווי עיצוב שונים. בסופו של דבר, העיצוב של דלת הממ"ד הוא חלק אינטגראלי מעיצוב הפנים של הבית כולו, וכעת אין צורך להתפשר עוד על דלתות ממ"ד בעיצוב חד גוני, פשוט וסטנדרטי. למעשה, דלת ממ"ד מעוצבת, כמו כל דלת בכל חדר, תוסיף חיים ונופך נוסף למראה ולאווירת הבית כולו. אז על אף שלא מדובר באותו מגוון אפשרויות הקיים בבחירת דלת כניסה סטנדרטית, המגוון עודנו רחב ומאפשר לכל אחד למצוא את דלת בעיצוב ובסגנון המועדף עליו ומתאים לקו העיצובי של הבית כולו.

יצירת קשר רשפים דלתות כניסה  כל הזכויות שמורות 2011 לאתר רשפים דלתות פלדה, אזור תעשיה הדרומי ת.ד 592 חוצות היוצר 2 אשקלון 78104 ט"ל 08-6741000
לראש הדף לראש הדף